10485.
441. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Lugo Bearn GW. Field 4 db ofszet-litográfia. Jelzett, sorszámozott 1/70. Üvegezett keretben 20x27 cm