12625. 441. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 400 HUF 6,49 EUR, 7,06 USD
0 HUF
4 db kupicás üvegpohár régi fém tartóval, jelzett, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, m: 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert