Flohmarkt Zahl der Lose: 591
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2849440
12680
441
4600
Flea Market
Felfűzhető kristály díszek csillárhoz 5 cm
2903454
12681
441
Flea Market
Iparművész "Budapesti látképes" kulcstartó, réz, fa, jelzés nélkül, 20x17 cm
2903472
12682
441
Flea Market
"Nyílt Láng, Dohányzás Tilos!", fém tábla, kopott, d: 25 cm +"Dohányzás Tilos!", műanyag tábla, 30x21 cm 2814023
12683
441
Flea Market
2813996
12684
441
Flea Market
Retró fém szalvétatartó, kopásokkal, m: 10 cm
2812432
12685
441
Flea Market
Hacker jelzett alpakka, olaj ecet tartó, üvegbetétek nélkül, kopott, m: 20 cm
2818153
12686
441
24000
Flea Market
Asztali lámpa, ezüstözött fém aljjal, kopásokkal, búra nélkül, működik, m: 44 cm
2818154
12687
441
14000
Flea Market
Asztali lámpa, nikkelezett fém, hibátlan, működik, m: 45 cm
2800618
12688
441
Flea Market
4 db modern sport díj, kupa. + sport érmek
2569120
12689
441
Flea Market
2731436
12690
441
Flea Market
Asztali boröntő, m: 37 cm
2731441
12691
441
Flea Market
Asztali pralinés készlet. Fém, kopásnyomokkal, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF