Flohmarkt Zahl der Lose: 591
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2902712
12570
441
Flea Market
Aluminium kutya figura 16 cm
2902709
12571
441
Flea Market
Réz keretes tükör. Sérülét tükör, külső méret 14x16 cm
2902704
12572
441
Flea Market
Hat személyes inox evőeszköz készlet, halas késsel 2902658
12573
441
Flea Market
SBS jelzett kés készlet három darabos, eredeti dobozában 23-34 cm
2902598
12574
441
Flea Market
Trabant alkatrészek és szerszámkészlet a kocsihoz
2902661
12575
441
Flea Market
Retro fémfonatos szódás szifon. Cseh, jelzett, dobozzal 35 cm
2862074
12576
441
Flea Market
3 db ablakkilincs és egy ajtó kilincs pár. Nikkelezett réz
2838533
12577
441
Flea Market
Faragott fa ládika. Kulcs nélkül Kopott 13x13 cm
2861717
12578
441
Flea Market
2 db hímzett függöny, textília 150x40 cm
2862642
12579
441
Flea Market
Szarvasagancs, egyik vége kissé sérült, h: 44 cm 2490303
12580
441
Flea Market
6 db fém kehely és 6 db fém csésze üvegbetéttel. Kopott.
2652583
12581
441
Flea Market
Diszkó "gömbös" Absolut vodkás palack, kopott, m: 27cm + Chivas asztali design lámpa, működik, kopásnyomokkal m: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF