4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Bicikli Lánckerék védő. 4 db Kerékpár meghajtó láncvédő 4db tárcsa, különféle méretűek,keveset használt, kis kopásokkal,egyik jelzett: Shimano 17-21cm