12725. 441. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 600 HUF
0 HUF
Régi japán fametszet után készült nyomat, XX. sz. közepe-vége, felületi sérülésekkel, sérült fakeretben, 64x48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk