13122. 441. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Régi púderes / sminkes doboz, réz, fedelén vésett mintával díszítve, belül tükörrel, jelzett: Ki-Gu, kopott, 9x5,5x1,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras