Salgótarjáni fém mérleg, sérült tányérokkal, kopott, réz súllyal, h: 3... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/441/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500016/Salgotarjani-fem-merleg-serult-tanyerokkal-kopott-rez-sullyal-h-33cm~II2894841
2894841
12735
441
Flea Market
Beschreibung: Salgótarjáni fém mérleg, sérült tányérokkal, kopott, réz súllyal, h: 33cm
: karap_norbert