Landkarten Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2903803
16126
441
Maps
cca 1980 Magyarország vasúti térképe 42x37 cm Hajtva 2905212
16127
441
Maps
cca 1929 Vízisporttérképek: 5. sz., Duna Budapest-Vác, 33 km,1:25.000, Bp. M. Kir. Állami Térképészet, ragasztott, a hajtás mentén szakadásokkal, 42x165 cm
2899127
16128
441
Maps
cca 1914 Szeged környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, 40×52 cm 2877004
16129
441
Maps
1956 A magyarországi autóutak térképe Atlasz
2898479
16130
441
Maps
1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, kis sérüléssel, 99x61 cm 2854830
16131
441
Maps
1984 Erdély térképe, 1891-es kiadás reprintje (Orbán Balázs: Torda város és környéke c. könyv melléklete), 51x37 cm 2899122
16132
441
Maps
cca 1914 Berlin és környékének térképe, 1:576 000, vászontérkép, 52×45 cm
2899132
16133
441
Maps
cca 1910 Herkulesfürdő és környékének térképe, vászontérkép, 34×44 cm 2899118
16134
441
Maps
cca 1914 Pilsen és környékének térképe, 1:576 000, vászontérkép, 52×45 cm
2902718
16135
441
Maps
1948 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye közigazgatási térképe, tervezte: Tallián Ferenc, 1:400 000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 56×36 cm 2902754
16136
441
Maps
1914 Kisrákosi (Mária Valéria) katonai gyakorlótér műveleti térképe, 1:18750, Magyar Katonai Közlöny, 34×42 cm
2853509
16137
441
Maps
1895 Olaszország térképe, Gotha: Justus Perthes, szakadással, ceruzás jegyzetekkel, 24,5×31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF