Landkarten

Zahl der Lose: 106

Alsó és Felső-Ausztria térkép cca 1900. Üvegezett keretben 26x33 cm
16198.

Rufpreis:
1 200 HUF
16199.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1890 Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe a vasutakkal / Map of the Autro-Hungarian Monarchy. 34x29 cm
16200.

Rufpreis:
4 000 HUF
16201.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1942 Európai Oroszország térképe. 1 : 5.000.000. Kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Hajtva, 93x62,5 cm
16202.

Rufpreis:
5 000 HUF
Földrajzi iskolai atlasza. Tervezte: Kogutowicz Manó. Bp., é.n. (1900 k.), Magyar Földrajzi Intézet. 33 t. IV. tetemesen bővített és javított kiadás. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, laza kötéssel, előzéklapon ceruzás firkával.
16203.

Rufpreis:
1 800 HUF
1926 Történelmi atlasz, Albisi Barthos Indár és Dr. Kurucz György, Kiadja a M. Kir. Áll. Térképészet Budapest, kissé sérült gerinccel, firkált borítóval, 28x21cm
16204.

Rufpreis:
1 600 HUF
10 térkép a hazai történelem tanításához. Tervezték: Dr. Acsády Ignác, Dr. Cherven Flóris, Dr. Csánki Dezső, Dr. Marczali Henrik, Dr. Márki SÁndor, Dr. Pauler Gyula. Rajzolta: Kogutowicz Manó. Bp., ,Magyar Földrajzi Intézet Rt. Félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, laza kötéssel, lapok hátoldalán ceruzás rajzokkal és bejegyzéssel.
16205.

Rufpreis:
1 600 HUF
1934 Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza jó állapotban
16206.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1920 Párizs metrótérkép 130x112 cm Ragasztással megerősítve / Paris meto map
16207.

Rufpreis:
3 000 HUF
1935 Csonka-Magyarország közigazgatási térképe, 1:500.000, Bp., M. Kir. Térképészet, hajt va sérült borítóval 78x107 cm
16208.

Rufpreis:
5 000 HUF
1941 Ostasien, Nordblatt, 1:5 000 000, Justus Perthes Gotha, szakadásokkal, 86×120 cm
16209.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF