Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed
Földrajzi iskolai atlasza. Tervezte: Kogutowicz Manó. Bp., é.n. (1900 k.), Magyar Földrajzi Intézet. 33 t. IV. tetemesen bővített és javított kiadás. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, laza kötéssel, előzéklapon ceruzás firkával.
1926 Történelmi atlasz, Albisi Barthos Indár és Dr. Kurucz György, Kiadja a M. Kir. Áll. Térképészet Budapest, kissé sérült gerinccel, firkált borítóval, 28x21cm
10 térkép a hazai történelem tanításához. Tervezték: Dr. Acsády Ignác, Dr. Cherven Flóris, Dr. Csánki Dezső, Dr. Marczali Henrik, Dr. Márki SÁndor, Dr. Pauler Gyula. Rajzolta: Kogutowicz Manó. Bp., ,Magyar Földrajzi Intézet Rt. Félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, laza kötéssel, lapok hátoldalán ceruzás rajzokkal és bejegyzéssel.