Landkarten Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2901287
16210
441
Maps
2 db Magyarország térkép: cca 1940 Magyarország politikai térképe, jobb alsó sarkában a visszacsatolt területekkel, M. Földrajzi Intézet metszése és nyomása. 27,5x40,5 cm, 1:2.500.000. Lap sarkaiban a Trianon szoborcsoport illusztrációival. Kissé sérült és foltos, lapszéli névbejegyzésekkel + 1910 Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, mellékelt a Földrajzi Közlemények 1910. II. füzetéhez, 1:2.400.000, M. Földrajzi Intézet metszése és nyomása, kissé foltos, apró szakadásokkal, 32,5x46 cm 2901293
16211
441
Maps
Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, 1944-ben, szerk. Turner István, Kókai Lajos kiadása, Klösz Gy. és Fia Műintézet, kissé foltos, lapszéli sérülésekkel, hátoldala javított (ragasztott), 83x117 cm 2902762
16212
441
3800
Maps
Kisrákosi katonai gyakorlótér látrajza, 1:5000, Magyar Katonai Közlöny, 42×34 cm
2853557
16213
441
Maps
1920 Baranya vármegye térképe, átdolgozta: Tallián Ferenc, 1:385000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadással, ragasztott, 32×35 cm
2899372
16214
441
Maps
Ungarn, Galizien und Bukowina térkép cca 1900. Üvegezett keretben 26x33 cm 2899189
16215
441
Maps
Ravensteins Kriegskarte No. 6., Russisches Grenzgebiet gegen Ost-Preussen, 1:300 000, szakadásokkal, 110×82 cm 2899178
16216
441
Maps
1897 Militär-, Territorial- und Ergänzungsbezirks-Einteilung, 1:3 000 000, K.u.k. Militägeographisches Institut, szakadással, 39×46 cm 2899207
16217
441
Maps
1897 Wien, Graz, Budapest katonai térkép, 1:750 000, K.u.k. militärgeographisches Institut, szakadással, 44×51 cm 2899198
16218
441
Maps
1904 Tarnopol, Brody, Stryj, Czernowitz térképe, 1:750 000, K.u.k. Militär-Geographisches Institut, 44×51 cm 2899216
16219
441
Maps
1911 Szarajevó térképe, 1:150 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, szakadásokkal, 52×43 cm 2899227
16220
441
Maps
1912 Varsó és környékének katonai térképe, 1:400 000, 62×44 cm 2899251
16221
441
Maps
1894 Firenze és környékének térképe, 1:1 500 000, K.u.k. Militär-Geographisches-Institut, szakadással, 44×51 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF