Umschläge mit Münzen und Banknoten

Zahl der Lose: 342

Namíbia 1993. 1D felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC Namibia 1993. 1 Dollar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30308.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nepál 1975. 5p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:XF Nepal 1975. 5 Paisa in envelope with stamp and cancellation, with German description C:XF
30309.

Rufpreis:
1 200 HUF
NDK 1981. 20pf Cu felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:UNC kis patina  GDR 1981. 20 Pfennig Cu in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC small patina
30310.

Rufpreis:
1 200 HUF
NDK 1984A 20pf, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:UNC GDR 1984A 20 Pfennig in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30311.

Rufpreis:
1 200 HUF
Német Szövetségi Köztársaság 1975G 5M Ag Albert Schweitzer érmés borítékban, elsőnapi bélyegzéses bélyeggel T:AU patina  Federal Republic of Germany 1975G 5 Mark Albert Schweitzer in coin envelope with first day of issue stamp, with German description C:AU patina  Krause KM#143
30312.

Német Szövetségi Köztársaság 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" érmés borítékban, elsőnapi bélyegzéses bélyeggel T:AU patina Federal Republic of Germany 1975G 5 Mark "Albert Schweitzer" in coin envelope with first day of issue stamp, with German description C:AU patina Krause KM#143

Rufpreis:
2 400 HUF
NSZK 1958F 2M aranyozott Cu-Ni Max Planck érmés borítékon bélyegzős bélyeggel, német nyelvű leírással T:2 GFR 1958F 2 Mark gilt Cu-Ni Max Planck in coin letter with stamp with description in German C:XF
30313.

NSZK 1958F 2M aranyozott Cu-Ni "Max Planck" érmés borítékon bélyegzős bélyeggel, német nyelvű leírással T:2 GFR 1958F 2 Mark gilt Cu-Ni "Max Planck" in coin letter with stamp with description in German C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Német Szövetségi Köztársaság 1985G 5M Cu-Ni 150 éves a Német Vasút érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:AU patina Federal Republic Germany 1985G 5 Mark Cu-Ni 150th Anniversary - German Railroad in coin envelope with stamps and cancellation C:AU patina Krause KM#163
30314.

Német Szövetségi Köztársaság 1985G 5M Cu-Ni "150 éves a Német Vasút" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:AU patina Federal Republic Germany 1985G 5 Mark Cu-Ni "150th Anniversary - German Railroad" in coin envelope with stamps and cancellation C:AU patina Krause KM#163

Rufpreis:
1 600 HUF
Nicaragua 1983. 50c acél felbélyegzett borítékon, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:AU Nicaragua 1983. 50 Centavos steel in envelope with stamp, with German description C:AU
30315.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nicaragua 1983. 1C Cu-Ni felbélyegzett borítékon, bélyegzéssel, német nyelvű leírással (leírás sérült) T:1 kis patina Nicaragua 1983. 1 Cordoba Cu-Ni in envelope with stamp, with German description (description damaged) C:UNC small patina
30316.

Rufpreis:
1 000 HUF
Niger felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, benne Nyugat Afrikai Államok 1989. 50Fr, német nyelvű leírással T:1 Niger in envelope with stamp and cancellation, in it West African States 1989. 50 Francs with German language description C:UNC
30317.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nigéria 1974. 1k felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Nigeria 1974. 1 Kobo in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30318.

Rufpreis:
1 000 HUF
Niuafoou benne Tonga 1975. 2s Br érme felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:UNC Niuafoou with Tonga 1975. 2 Seniti Br coin in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC
30319.

Niuafo'ou benne Tonga 1975. 2s Br érme felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:UNC Niuafo'ou with Tonga 1975. 2 Seniti Br coin in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF