Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. "KISZ Budapesti Bizottsága / Az ifjúság körében végzett kiemelkedő kulturális tevékenységért" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (80mm) T:UNC
Asszonyi Tamás (1942-) 1972. "Barátság" egyoldalas bronz emlékérem (72,5mm) + "OKGT - 1962-1972 - 10 év" egyoldalas bronz emlékérem (72,5mm). A kettő együtt, dísztokban T:AU
Bányai József (1933-2015) DN "Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:1- ujjlenyomat, patina
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 kis patina HP 1139
Bogár Lívia (1957-) 2000. "A magyar kereszténység 1000 éves" jelzett Ag emlékérem (31,37g/0.925/42mm) + Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves" jelzett Ag emlékérem (35,21g/0.925/42,5mm) + 2001. A Magyar Szent Korona ábrázolása királyaink nevéből összeállítva, hátoldalon városnevek és hozzájuk kötődő dátumok (30,80g/0.925/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat