Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 367

1985. Hazánk Felszabadítása 40. évfordulójára az igazságszolgáltatásban végzett munkájáért kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1-
31424.

1985. "Hazánk Felszabadítása 40. évfordulójára az igazságszolgáltatásban végzett munkájáért" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1-

Rufpreis:
3 000 HUF
1985. II. Rákóczi Ferenc fejedelemmé választásának 280. évfordulójára bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31425.

1985. "II. Rákóczi Ferenc fejedelemmé választásának 280. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
5 000 HUF
1985. Felszabadulásunk 40. évfordulójára egyoldalas, öntött bronz emlékérem tokban. Szign.: SZP? (98mm) T:1
31426.

1985. "Felszabadulásunk 40. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz emlékérem tokban. Szign.: SZP? (98mm) T:1

Rufpreis:
1 000 HUF
1985. A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért / Felszabadulásunk 40. évfordulójára kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
31427.

1985. "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
31428.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
1985. Eurofilex Nemzetközi Tematikus Bélyeg Kiállítás / Fédération Nationale des Philatélistes Hongrois kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31429.

1985. "Eurofilex Nemzetközi Tematikus Bélyeg Kiállítás / Fédération Nationale des Philatélistes Hongrois" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
600 HUF
1,62
1,76
1985. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét fém emlékérem, plombált, sérült ÁPV tokban (2x) T:1- (eredetileg PP) fo.
31430.

1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem, plombált, sérült ÁPV tokban (2x) T:1- (eredetileg PP) fo.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
1985. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét fém emlékérem, plombált ÁPV tokban T:1
31431.

1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem, plombált ÁPV tokban T:1

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
31432.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
1986. Budapest Bank Részvénytársaság jelzett Ag emlékérem (15,55g/0.999/30mm) T:1 (eredetileg PP) patina
31433.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1987. Hajléktalanok Nemzetközi Éve kétoldalas bronz emlékérem (55mm) T:1-
31434.

1987. "Hajléktalanok Nemzetközi Éve" kétoldalas bronz emlékérem (55mm) T:1-

Rufpreis:
1 600 HUF
1987. Landler J. MÁV Jármű jav. üzem / Központi Kormányszelep Javító 1964-1987. - 500.000 öntött Br emlékérem (80mm) T:2 patina
31435.

1987. "Landler J. MÁV Jármű jav. üzem / Központi Kormányszelep Javító 1964-1987. - 500.000" öntött Br emlékérem (80mm) T:2 patina

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF