https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 367
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2839432
31436
441
0
1400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1988. "SZOCFILEX '88 / Nemzetközi Bélyegkiállítás - Kecskemét 1988. VIII.12-21." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2895454
31437
441
0
3600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1989. "90 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / Jubileumi Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz (68mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2838118
31438
441
0
11000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1991. "II. János Pál pápa / Esztergomi Bazilika" jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
Das Lot is nicht erreichbar
2899592
31439
441
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1991. "Dr. Papp Simon - A dunántúli olajvidéki osztály első elnöke / OMBKE - Kőolaj-, Földgáz és Vízbányászati Szakosztály 1941-1991" bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2867262
31440
441
0
2800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1992. "Reiterverein Wolfratshausen / Sárkányölő Szent György" bronz vadász emlékérem (80mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2822092
31441
441
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1993. "Fényes Imre Díj" egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású dísztokban (86mm). A Vermes Miklós Alapítvány által 1993-ban életre hívott díjat a fizika tudományterületének kiválóságai részére ítéli oda a kuratórium, első díjazottként Ferenczi György fizikus posztumusz kapta meg. T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2899465
31442
441
0
36000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (93,31g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
Das Lot is nicht erreichbar
2811719
31443
441
0
1600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
2754545
31444
441
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "Központi Rendeltetésű Szervezetek Parancsnoksága 1971-1996" aranyozott fém emlékérem (31x26mm) T:1- 2882928
31445
441
0
9000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1998. "Magyar Hivatalos Közlönykiadó 1998 / Az első hivatalos közlöny megjelenésének 150. évfordulójának emlékére - Magyar Közlöny 1848-1998" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/43mm) T:XF fémpróba miatt anyaghiány, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2770467
31446
441
0
1600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1999. "Lillafüred Shaver Konferencia 1999" egyoldalas bronz plakett (110mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztófolt 2846351
31447
441
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1999. "Szent László" kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem (40mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse