Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 367

1988. SZOCFILEX 88 / Nemzetközi Bélyegkiállítás - Kecskemét 1988. VIII.12-21. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31436.

Rufpreis:
1 400 HUF
1989. 90 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / Jubileumi Emlékérem kétoldalas, öntött bronz (68mm) T:AU
31437.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1991. II. János Pál pápa / Esztergomi Bazilika jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
31438.

1991. "II. János Pál pápa / Esztergomi Bazilika" jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
1991. Dr. Papp Simon - A dunántúli olajvidéki osztály első elnöke / OMBKE - Kőolaj-, Földgáz és Vízbányászati Szakosztály 1941-1991 bronz emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:UNC
31439.

Rufpreis:
3 000 HUF
1992. Reiterverein Wolfratshausen / Sárkányölő Szent György bronz vadász emlékérem (80mm) T:XF patina
31440.

1992. "Reiterverein Wolfratshausen / Sárkányölő Szent György" bronz vadász emlékérem (80mm) T:XF patina

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1993. Fényes Imre Díj egyoldalas bronz emlékérem sérült bársonyborítású dísztokban (86mm). A Vermes Miklós Alapítvány által 1993-ban életre hívott díjat a fizika tudományterületének kiválóságai részére ítéli oda a kuratórium, első díjazottként Ferenczi György fizikus posztumusz kapta meg. T:1-
31441.

Rufpreis:
5 000 HUF
1996. A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996 jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (93,31g/0.925/50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31442.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
31443.

Rufpreis:
1 600 HUF
1996. Központi Rendeltetésű Szervezetek Parancsnoksága 1971-1996 aranyozott fém emlékérem (31x26mm) T:1-
31444.

Rufpreis:
1 000 HUF
1998. Magyar Hivatalos Közlönykiadó 1998 / Az első hivatalos közlöny megjelenésének 150. évfordulójának emlékére - Magyar Közlöny 1848-1998 kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/43mm) T:XF fémpróba miatt anyaghiány, patina
31445.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
1999. Lillafüred Shaver Konferencia 1999 egyoldalas bronz plakett (110mm) T:2 patina, hátoldalán ragasztófolt
31446.

Rufpreis:
1 600 HUF
1999. Szent László kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem (40mm) T:1-
31447.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF