Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph /
Hungary 1988. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error
Adamo SH9
August Kleeberg 1861. "Gróf Teleki László" kétoldalas, vert bronz emlékérem "GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A' JÖVÖ MIÉNK" (63,84g/58mm) T:XF ph., patina / Hungary 1861. "Count László Teleki IV de Szék" two-sided bronze medallion. Sign.: August Kleeberg (63,84g/58mm) C:XF edge error, patina
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "Dr. Kunszt György II. díj" gravírozással (85mm) T:2 felül furattal
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban, hátoldalán "Dr. Menyhárt József I. díj" gravírozással (88mm) T:AU