18961.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Székely Molnár Imre: Föltisztul az ég. Elbeszélések. Toronto, 1965., Hercules Printing. Emigráns kiadás. Kissé kopott félvászon-kötésben.