1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Kriston Endre: Patkó Pista Jó gyermekek számára írta: Bp., (1930.) Szent István-Társulat. 59 l. lapszámozáson belüli táblákon Márton L. egészoldalas rajzaival. Kiadói, félvászon kötésben, kopott.