Amerigo Tot (1909-1984): Alakok. Litográfia, papír. Jelzett. 44x62 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Amerigo-Tot-1909-1984-Alakok-Litografia-papir-Jelzett-44x62-cm-Uvegezett-keretben~II2861267
2861267
10337
442
130000
Rufpreis:
130 000 HUF 351,35 EUR , 382,35 USD
Beschreibung: Amerigo Tot (1909-1984): Alakok. Litográfia, papír. Jelzett. 44x62 cm Üvegezett keretben
: pk