Konstantin László (1930- ): Táj. Akvarell, papír, jelzett, 22x31 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Konstantin-Laszlo-1930-Taj-Akvarell-papir-jelzett-22x31-cm~II2890504
2890504
10169
442
Beschreibung: Konstantin László (1930- ): Táj. Akvarell, papír, jelzett, 22x31 cm
: ekb