Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol fe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mezos-Bela-1949-Fantasztikus-taj-cim-nelkul-Maestro-aeroszol-festek-papir-Jelezve-j~II2908556
2908556
10208
442
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
: pk