10230. 442. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Nagy Zoltán (1916-1987): Budapesti panoráma, rézkarc, papír, jelzett, számozott (78/100)m üvegezett fakeretben, 21,5×34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras