12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Nyáregyházi báró Nyáry Albert (1871-1933): Zugliget, 1911. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23×11 cm