22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Pekáry István (1905-1981): Sárközi lány - magyar népviselet. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Pekáry1933. Üvegezett kopott keretben. 21x15,5 cm