26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Pekáry István (1905-1981): Szent István. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x9 cm