16 000 HUF
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Befejezetlenség, 2001. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal, 60×60 cm / Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse, 60×60 cm