10278. 442. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Absztrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán pecséttel, üvegezett fa keretben, 21x29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf