10304. 442. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
0 HUF
Sugár Gábor (1976-): Színes formák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras