10335. 442. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
0 HUF
Tibai Takáts János (1876-1943): Tabán, Holdvilág utca. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 41x33 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk