10338. 442. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Tóth Árpád (1950- ): Fragmentumok, plasztikmetszet, papír, jelzett, egyszeri levonat, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 47×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván