10339. 442. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 200 HUF
0 HUF
Tuka László (1924-2007): Olvad a hó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (88/100). Lap széle kissé foltos. 41,5x27,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert