Varga Bencsik József (1944-): Gerberák. Színes rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Varga-Bencsik-Jozsef-1944-Gerberak-Szines-rezkarc-papir-jelzett-Szamozott-100-Uve~II2899282
2899282
10350
442
Beschreibung: Varga Bencsik József (1944-): Gerberák. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: ?/100. Üvegezett fakeretben. 42x22 cm.
: pk