10586.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Csendélet gyümölcskosárral. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 22x32 cm