10577.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, vászon, kartonon, 30x59 cm