Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Kastely-Olaj-farost-Serulesekkel-60x50cm~II2504030
2504030
10588
442
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm
: pelikán_kristóf