10600.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Paripa. Olaj, vászon. 35x45 cm