10468.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Juhász E Porubszky jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. fakeretben. 25x31 cm