10511.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 43,5×40 cm