10523.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbárkák. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 30x40 cm