10514.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Marokkói asszonyok, 1920-as évek. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 65x50 cm