10541.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele: Csendélet rózsákkal. Olaj, vászon, 33×28 cm