10501.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Sallay S. jelzéssel: Hazafelé. Olaj, papír. Dekoratív, sérült fakeretben. 29×39 cm