31904.
442. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett aranyozott Ag és ezüst jellegű, bár jelzetlen fém emlékérem pár (39,92g/0.900/45,5mm) T:2 Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked gilt Ag and silver plated metal commemorative medallion pair. Sign.: József Reményi (39,92g/0.900/45,5mm) C:XF HP 4421.