Óherendi Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier. Kézzel festett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Oherendi-Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-bonbonnier-Kezzel-festett-jelzett-serult-rozs~II2912230
2912230
11292
442
Beschreibung: Óherendi Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, sérült, rózsa hiányos. 14x10 cm
: karap_norbert