Corpus decretorum juris hungarici. Decretum generale inclyti regni Hungariae partiumque eidem adnexarum. I-III. köt. Tomus Primus, continens opus tripartitum juris consvetudinarii ejusdem regni, auctore Stephano de Werbőcz ac decreta, constitutiones et articulos serenissimorum et apostolicorum regum ac inclytorum statuum et ordinum regni Hungariae partiumque eidem annexarum a Sancto Stephano usq...
Szakolcza szabad királyi város törvényhatóságának szervezete. Hivatalos kiadás. Trencsín (Trencsén), 1872, Skarnitzl Fr. X.-ny., 67 p. Kiadói papírkötés.
1836-dik évi országgyűlési törvény czikkelyek. Modern papírkötésben, helyenként kis foltokkal, lapszéli javításokkal, intézményi bélyegzővel, 525-622 p.
Murarik Antal: A szabad rendelkezési jog Szent István törvényeiben. (Különlenyomat a Századok 1934. évi Pótfüzetéből). Bp., 1935, szerzői kiadás (K. M. Egyetemi Ny.), 15+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, a gerincen ragasztott, egy oldalon tollal írt bejegyzéssel. A szerző által Vitéz Pálfi János egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány.
Dr. Semptey László: Az alkalmazkodás módszere és jogszabályai a hithirdetésben. Esztergom, 1942, szerzői kiadás (Laiszky János-ny.), 163+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.
Dr. Tóth Zoltán György: A barkók öröklési jogszokásai. Magyar Katolikus Jog- és Államtudományi Kar Szociográfiai Intézetének kiadványai 2. sz. Eger, 1947, szerzői kiadás (Egyházmegyei Szent János-ny.), 46+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.