Fuxhoffer, Damian: Monasteriologia regni Hungariae, in qua Libris V. Synoptice, originario-diplomatice describuntur omnia singulorum Religiosorum Ordinum Monasteria, quae umquam ab ingressu Hungarorum in Pannoniam fundata fuerunt. Liber I-II. Egybekötve. Weszprimii, 1803. Typis, et sumptibus Michaelis Sammer. 1 t. (rézmetszetű címkép) + [4] + 264 + [2] p. + 1 t. (rézmetszet); 1 t. (rézmetszetű cí...
Nicolai Mazzotta: Theologia Moralis, in quinque tomos distributa, ... I-II. köt. Venettiis, 1760, Ex Typographia Remondiniana, XXIV+358; 347 p. Latin nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, hiánnyal, foltos lapokkal.
Francisco Veronio: Regula fidei catholicae sive secretio eorum quae sunt de fide catholica ab iis, quae non sunt de fide. Posonii, 1787., Michaelis Benedict & Filiorum,8+188 p. Latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
Keresztyén énekes könyv, 1904, Czéh Sándor-féle Könyvnyomda, Magyar-Óvár, részben bársonyborítással, bakelit és réz díszítménnyel, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
Francisco Faicser: Laudatio funebris excellentissimi illustrissimi ac reverendissimi domini domini Georgii Klimo miseratione divina Qinque-Ecclesiarum Episopi inclytorum comitatuum de Baranya Tolna et Valpo supremi ac perpetui comitis utriusque sacratissimae caesarae et regio Apostolicae Maiestatis actualis intimi consiliarii dicta a Francisco Faicser collegiatae Ecclesiae sancti Michaelis Archang...
1826 Simonyi Pál (1764-1835) apát, székesfehérvári papnevelő házfőnök, országgyűlési követ nyomtatott körlevele egyházi ügyekben (Paulus Simonyi Abbas S Mauritii de Bóth Cathedralis Ecclesiae Alba-Regalen ...). H.n., é.n., k.n.. 7 p. Latin nyelven. Javított papírkötésben.
Szunyogh X. Ferenc: Az ősegyház imádságos élete. A szerző által DEDIKÁLT példány. Keresztény Remekírók 16. köt. Bp., 1944., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a' pesti főplébánia' templomában élő nyelvel mondott. Nyári rész. Pest, 1790, Patzko Ferentz. 426 p.+ LXXXV., Korabeli, aranyozott, félvászon kötésben, néhány lap foltos