14021.
443. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1918 Hölgy portré, keményhátú fotó Uher Ödön /Bp. műterméből, kissé kopott, karton alsó sarkában apró sérüléssel, 10,5x6,5 cm