140 000 HUF
378,38 EUR, 411,76 USD
Baska József (1935-2017): Kompozíció. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 50x80 cm / oil on wood fibre, signed, framed