10084. 443. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Blahos Rudolf (1917-1986): Hétköznap. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (43/50), üvegezett fakeretben, 29×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras