10092. 443. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Szent család. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, számozott: 22/25, üvegezett fakeretben, 6×12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras